Biorezonance

17.04.2018


Ve studiu Amonit můžou klienti na požádání využít přístroj sestrojený MUDr. Josefem Jonášem. V přístroji Marion je využito objevu Norberta Wienera, zakladatele kybernetiky, který přišel už v roce 1940 s myšlenkou na uchování informací v magnetické paměti.

Marion je elektronické zařízení, do něhož MUDr. Josef Jonáš shrnul všechny své dosavadní detoxikační zkušenosti posledních dvaceti let.

Přístroj Marion normalizuje imunitní reakce, alergie, enzymatické poruchy, navozuje střevní symbiozu, normalizuje střevní mikrobion.

Přístroj Marion dokáže pracovat s přetrvávajícími stresovými a emocionálními programy, které ovlivňují náš život a naše zdraví.

Je vše v našem těle naprogramované?

Ano, veškeré funkce jsou dokonale naprogramované. A pokud tomu programu nikdo nebrání, organismus vlastně donekonečna všechny dokonale naprogramované funkce opakuje. Ale pak mu najednou začne něco bránit. V genech jsou informační systémy, to znamená, že předávání programů se děje stejnou cestou, jako pracuje například computer, jako pracuje kybernetika. Známe to také ze světa počítačů, když se do nich dostanou viry, začnou pracovat naprosto nesmyslně, stejně tak si počíná i náš organismus. Začne postupně bránit, aby se genetický program realizoval ve své dokonalosti. Organismus se najednou začne chovat nesmyslně, nikoliv podle ideálních pokynů. A celé to nesmyslné chování nazýváme nemocí. Na začátku dochází k jakémusi rozladění organismu, tedy něčemu, co přestává dokonale fungovat. Ale to ještě nemusíme označovat jako nemoc, ta přichází postupně. Fixuje se chybný program. To všechno je potřeba pochopit a teprve potom pochopíme, jak vlastně může fungovat i takový elektronický přístroj. Protože on neléčí v tom smyslu, jak si to představujeme, ale dává možnost ideálnímu genovému programu, kterým jsme všichni vybaveni, aby se řídil a realizoval se.

Přístroj Marion pracuje na základě holistické medicíny. Jsou diagnózy, které jsou pro přístroj Marion mimořádně vhodné. Všechny druhy nádorů, emocionální poruchy, autoimunitní nemoci, jako je M.Crohn, samozřejmě i mnohé další. Nezapomínejme na prevenci. I lidé s dotazovanými nemocemi, kdyby už před lety aplikovali Marion, nebyli by dnes nemocní.

Žijeme v období komunikace a informací. I tak komplikovaný systém, jako je lidský organismus, může tedy fungovat a regulovat pouze tehdy, když se v něm odehrává správná komunikace a tím i výměna informací mezi buňkami. Ve zdravém těle funguje výměna informací bez překážky, každá buňka, každá část těla plní svůj úkol. Pokud je lidský organismus narušován škodlivými substancemi jako jsou jedy, viry, bakterie apod., je komunikaci mezi buňkami zabráněno.

Přístroj Marion nabízí pomoc. Přenos informací prostřednictvím velmi slabého elektromagnetického pole slouží k očistě organismu, k jeho regeneraci a rekondici. Program uložený v Marion má univerzální charakter a není koncipován individuálně se specifickým zaměřením. Jeho prostřednictvím může být tělesná regulace podporována a regulována, vyčištěním organismu se může lidské tělo daleko lépe bránit.